O nás

Společnost Artilo je privátní realitní kanceláří.

Specializujeme se na komplexní služby v oblasti prodeje a pronájmu residenčních i komerčních projektů v Praze a dalších hlavních oblastech České republiky.

Mimo domácí trh a společně se svými partnery akvitně působíme na realitním trhu v Londýně, Dubaji a Egyptě, Thajsku, Chorvatsku.

Soustředíme se na individuální péči o naše klienty a poskytování oborných služeb při řešení prodeje a nákupu nemovitosti či výstavby developerských projektů. Pro naše zákazníky nabízme i inviduální a exkluzivní architektonické a designové služby.

Nabízíme také zajištění služeb zprostředkování prodeje a nákupu výtvarného umění a uměleckých předmětů a konzutační služby spojené s nákupem uměleckých děl. Našim klientům usnadňujeme orientaci na domácím i zahraničním trhu s uměním.
Realitní činnost

Zajišťujeme komplexní servis spojený s prodejem/nákupem nemovitostí s důrazem na zájmy našich klientů. Spolupracujeme s profesionály v oboru a můžeme tak nabídnout vysoce kvalifikované právní, architektonické i stavební a inženýrské služby.
Disponujeme rozsáhlou, neustále doplňovanou, databází klientů a nemovitostí. Intenzivně spolupracujeme s několika dalšími významnými realitními kancelářemi, čímž výrazně urychlujeme úspěšnost a prodeje a pronájmů nemovitostí.
Garantujeme nejvyšší kvalitu a profesní úroveň poskytovaných služeb.

Činnosti:

Vytipování, vyhledání nemovitosti
Inzerce nemovitosti, zajištění prezentace a prohlídek
Technická inspekce nemovitosti
Znalecké posudky, znalecký odhad nemovitosti
Právní analýza
Pojištění, vyřízení hypotečního úvěru
Vypracování daňového přiznání a zajištění úhrady daní
Zajištění vkladu do katastru nemovitostí
Zpracování smluvní dokumentace, bankovní úschova peněz
Prodej ( získání kupujícího, vedení obchodního jednání)
Úpravy a rekonstrukce , Project management
Prezentace nemovitostí - každá nemovitost je prezentována pohledy na exteriér a interiér, umístěním nemovitosti na mapě a popisem vnějšího okolí a občanské vybavenosti.

Artilo
member of EMAA International
0042 607 383 508

Registrace do VIP sekce